Фотографії КПІ ім. Ігоря Сікорського
Розширений пошук
Логін:

Пароль:

Входити автоматично

» Забули пароль
» Реєстрація
 

» Популярні роботи
» Нові роботи

Зараз на сайті:
0 - зареєстрованих(s) (0 невидимих);
2 - гостей.

Умови участі в on-line голосуванні Фотоконкурсу Таланти КПІ


Фотоконкурс "Таланти КПІ" відбувається весною кожного року і проходить в експозициційній залі корпусу №7. Для участі в конкурсі потрібно подати роботи, які відповідають оголошеним темам, в Картинну галерею НТУУ "КПІ". Загальні умови:

  • Кількість конкурсних робіт - до 20 штук
  • Розмір - більше А4 (210 × 297 мм)
  • Оформлення - паспарту, рамка (форма рамки на власний вибір)

Конкурс відбувається в реалі!!! Щоб отримати реальну премію, необхідно щоб робота в рамці і з підписом висіла в 7 корпусі.

Визначати переможців буде спеціальна комісія, в яку входять представники ДНВР, Картинної галереї, Студпрофкому і незалежні експерти (представники художніх/мистецьких організацій та фотошкіл Києва).

В цьому році Картинна галерея НТУУ "КПІ" і лабораторія "Інформ" проводять експеримент із вибору найкращої конкурсної роботи за версією аудиторії Інтернет. Для розміщення робіт фотоконкурсу Таланти КПІ, обговорення і проведення on-line голосування на час конкурсу призначено сайт http://foto.kpi.ua. За бажанням, учасники конкурсу можуть зареєструватися на сайті і розмістити свої роботи. Голосування почнеться після відкриття конкурсу в 7 корпусі КПІ.

Автори, які бажають брати участь в голосуванні, але на даний момент не мають можливості самостійно виставляти роботи на сайті, можуть подати в Картинну галерею цифровий носій із конкурсними роботами.

Роботи, які не відповідають вимогам Картинної галереї НТУУ «КПІ» або не зареєстровані на конкурс, можуть бути розміщені в інших розділах (Поза конкурсом і Різні фото), але вони не будуть враховані в голосуванні.

Вимоги до робіт визначаються Картинною галереєю НТУУ “КПІ”. Вимоги до файлів із зображеннями:

Дозволені типи файлів: .jpg, .gif, .png
Max. розмір файла: 1000 kb
Max. ширина фото: 800 px
Max. висота фото: 600 px

Інші умови надані на сайті.
Адміністрація ресурсу

Контактний e-mail: lab-inform@kpi.ua
Телефон: 98-92


Кожного року сайт КПІ робить фото деяких робіт і представляє у власній фотогалереї. Зараз Ви можете побачити роботи за 2009 і 2010 рік. Але вони не такі досконало прекрасні, як оригінальні роботи наших супер-талановитих учасників конкурсів. Витратіть трошки часу і дайте можливість побачити Ваші роботи і через 2 і через 20 років.


Зображень на сторінку: