Фотографії КПІ ім. Ігоря Сікорського
Розширений пошук
Логін:

Пароль:

Входити автоматично

» Забули пароль
» Реєстрація
 

» Популярні роботи
» Нові роботи

Реєстрація


Умови реєстрації:

Даний сайт призначено для розміщення робіт фотоконкурсу Таланти КПІ, обговорення і проведення on-line голосування. Вимоги до робіт визначаються Картинною галереєю НТУУ КПІ. Вимоги до файлів зазначені у формі завантаження. Роботи конкурсу можуть бути використані на сайтах мережі НТУУ КПІ в якості ілюстрацій при збереженні посилання на автора роботи.

Роботи, які не відповідають вимогам Картинною галереї, можуть бути розміщені в інших розділах (Поза конкурсом і Різні фото), але вони не будуть враховані в голосуванні.

Розміщення сторонніх, образливих, непристойних, наклепницьких, порнографічних зображень, загрозливих, сексуально-орієнтованих або інших матеріалів чи повідомлень, які можуть порушити закони України або статут НТУУ КПІ - заборонено.

Веб-майстер і адміністратор цього сайту мають право видаляти або редагувати будь-яку тему в будь-який час - на свій розсуд. Хоча адміністратори цього сайту будуть намагатися видаляти неякісні матеріали, ми не можемо гарантувати, що користувачі не побачать їх.

Всі повідомлення, розміщені на даному сайті, виражають погляди і думки їх авторів. Адміністратори, модератори та веб-майстри можуть відповідають тільки за свої власні повідомлення.

Система використовує маркери для зберігання інформації на вашому комп'ютері. Ці кукі не містять ніяких особистих даних. Вони служать тільки, щоб надати вам інформацію, відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

Натиснувши кнопку, розташовану нижче, ви приймаєте ці умови обслуговування.Зображень на сторінку: